مقدمه

سال 88 یک وبلاگ ایجاد کردم به نام تعاون یعنی همکاری و در آن وبلاگ ترجمه های خودم در خصوص تعاون ومطالب دیگر مربوط به تعاون را منتشر می کردم.

پس از اتفاقاتی، مطالب جدیدی در وبلاگ منتشر نشد و وبلاگ عملاً متروکه شد. 

امروز پس از مدتها تصمیم گرفتم مجدداً آنرا راه اندازی کنم تا شاید قدمی در راه رشد و توسعه تعاون به معنای واقعی و شناساندن آن به عموم جامعه (به بیان واقع بینانه تر، بخشی از مردم) برداشته باشم. اما زمانی که اقدام به ورود به آن کردم با کمال تعجب شاهد این پیام بودم: وبلاگی با این نام موجود نیست.

حال، پس از انجام تلاشهای ناموفق، تصمیم گرفتم وبلاگی دیگر ایجاد، و کار خود را از نو آغاز کنم.

به امید موفقیت!

/ 1 نظر / 18 بازدید
دنیای دانلود

سلام من دنبال نويسنده ميگردم براي سايتم اگه دوست داري بيا و با هم همکاري کنيم اگه موافقي يه رمز و پسوردي بهت ميدم که مديريت کامل مثل اين سايتت داشته باشي فقط بگم که مطالب غير اخلاقي مثل موزيک ويديو و اهنگ غربي و فيلم هاي بد رو نميتوني توي سايت بزاري .اگه موافقي بگو.راستي من يه دامه .com هم براي سايتم گرفتم که باعث افزايش بازديد ميشه و چند تا هم نويسنده ثبت نام کردم . و خيلي مزاياي ديگه . فقط ادرسه اين وبلاگت رو توي نظر بگو تا اسم و پسورد برات بفرستم اگه خواستي.و نگران مطالبي که تا به حال فرستادي نباش من همه ي مطالب رو که روي سايتت فرستادي در عرض چند دقيقه ميارم روي سايت خودم تا زحماتت هدر نره .و اين که وقتي به سايت من مياي چند تا تبليغ رويه سايته بايد بگم اگه من سودي کنم پولش بايو بين همه ي نويسنده هاي فعال تقسيم بشه و کسي که بيشتر مطلب فرستاده باشه بيشتر پول ميگيره .